Hakkımızda

            1993 yılında kurulan firmamız, "KİTAP", "KIRTASİYE", "OYUNCAK" ürünleri üzerine toptan satış yapmaya başlamış olup, piyasanın talepleri doğrultusunda hızlı bir ivme kazanarak sektöründe öncü olmuştur. Müşteri ve çözüm odaklı iş anlayışı sayesinde Güney Marmara'nın en büyük sektör aktörlerinden biri haline gelmiştir. 
            2009 yılında İzmir şubesini açan Yağmur Dağıtım; Ege Bölgesi'nin tamamına hizmet vermeye başlamıştır. 5000 m2'lik mağazasında kitap, kırtasiye ve oyuncak alanında zengin ürün çeşidiyle cazibe merkezi haline gelmiştir. Tecrübeli personeli ve hizmet kalitesiyle de sektörün ön sıralarında yerini almayı başarmıştır.
            Kısa süre içerisinde tecrübesi ve getirdiği yenilikçi çözüm anlayışıyla da sektörde kendine yer edinen firmamız, mevcut tecrübesini ve birikimini sektörün hizmetine sunarak yeni bir farklılık yaratmıştır. Binlerce okul öncesi materyal, oyuncak, kırtasiye ve kitap çeşidini bünyesinde bulunduran firmamız, kurumların ihtiyaçlarını en uygun ekonomik ve hızlı bir şekilde çözmeyi amaç edinmiştir.
            Bu süre zarfında bize güvenen ve ihtiyaçların çözümünde bizimle ortaklık eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler...